Informace o letním soustředění v Trhanově – kam se po roční pauze vracíme, chladnější prostředí pro tréninky v prostorách zámku, kde je i ve velkém horku v tělocvičně příjemně.

Trhanov 1 u Domažlic – 345 33 Trhanov – zámek – rekreační středisko a škola v přírodě. Areál se zahradou je oplocený, 100 metrů od zahrady je hřiště s houpačkami.

Ubytování: 3 – 6 ti lůžkové pokoje ve 3. patře s příslušenstvím, ve 2. patře je příslušenství na patře.

V 1. patře je tělocvična , v přízemí jídelna. Klubovny jsou v 1. a 2. patře.

Stravování je zajištěno 5x denně a pitný režim po celý den. Protože omladina má své návyky v pití, můžete jim dát šťávu té chutí, na kterou jsou zvyklé.

V blízkosti je obchůdek a rybník s kachnami, které chodíme krmit. Pro děti velká atrakce. Pro juniorky bude atrakce společně jít večer na pohár nebo šopák do místního penzionu. Táborák.

Co s sebou nezapomenout: tréninkové oblečení a boty na tancování, švihadlo, nákolenky, lahev na doplňování pití, tréninkový ručník, hodně pírek a gumiček, hygienické potřeby, ručník a mýdlo, věci na spaní, pohodlné přezuvky do jídelny , alpu nebo balzám na bolavé nožky, kraťasy, tepláky.

Je dovoleno: veškerá technika, která se dnes používá: mobily, tablety, notebooky, nic není zakázáno. Pokud se technika poškodí, je to na odpovědnosti samotného majitele. Poškození neřeším. Za cennosti neručím.

U dětí budeme ve 20 hodin dávat mobily na jedno místo a ráno rozdávat. Večer volat do 19:30, potom dítě rozbrečíte.

Soustředění je zaměřeno především na výuku disko dance a na vše, co k tomu patří. Základy baletu, modermy, gymnastiky. Zahrajeme si na manekýnky, budeme zkoušet moderovat. V Unique se učí vše, aby z dítěte vyrostla nádherná zdravě sebevědomá žena.

Eva Vysloužilová a Dagmar Bystřická jsou k dispozici pofoukat bolístka.
VM-Design 2014